Toy Defense 2 HD

iPad için Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.99$
  • Boyut 325 MB
  • Version 1.20
  • Dil İngilizce
  • Firma Melesta Games
Uzun zamandır beklenen Toy Defense 2 nihayet iOS platformunda. Strateji dolu oyun düzeyleri, şaşırtıcı özellikleri ve her dünya için mücadele birimleri ile oyunu zevkle oynayacaksınız. Savaşın sonucu sizin elinizde.

Uzun zamandır beklenen Toy Defense 2 nihayet iOS platformunda. Strateji dolu oyun düzeyleri, şaşırtıcı özellikleri ve her dünya için mücadele birimleri ile oyunu zevkle oynayacaksınız. Savaşın sonucu sizin elinizde.

Kuzey Afrika çöllerine Normandiya pitoresk plajları ve ormanlarda yeralan savaşlarda çeşitli görevler alabilir ve destansı savaşlara girebilirsiniz. Kendi ordunuzu kurarak düşamanlara karşı mücadele edeceğiniz oyunda tek amacınız, düşmanlarınıza karşı etkin bir mücadele vermek ve onları yok etmek. Bunun için stratejik planlar geliştirmelisiniz.

200'den fazla level, turnuva modu, Facebook ile giriş yaparak facebook arkadaşlarınla oynama, Iwo Jima Savaşı, Haçlı Operasyonu, Stalingrad Savaşı, ve Overlord Harekâtı gibi savaşlara katılma, gerçekçi silahlar, iyileştirmeler ve yükseltmeler, kahraman birimleri toplama gibi bir çok eğlenceli özellik bulunuyor.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Toy Defense 2 HD indir